Imprezy dla dzieci na świeżym powietrzu.

Każdy czas rządzi się swoimi prawami, jesień i zima skłania rodziców i organizatorów imprez dla dzieci do tego, by poszukiwali atrakcji, które można zrealizować wewnątrz obiektów. Gdy jednak nadchodzi wiosna i lato wszyscy marzą o tym by wreszcie wziąć udział w zabawach na świeżym powietrzu.

GDZIE ZREALIZOWAĆ EVENTY DLA DZIECI?

Indywidualnie każdy może skorzystać z ogromnej ilości atrakcji dla dzieci, co jednak wtedy, gdy chcemy zorganizować imprezę dla większej grupy? Co zrobić, gdzie zorganizować spotkanie dla maluchów i ich rodzin? Imprezy dla pracowników z rodzinami są bardzo popularnym rozwiązaniem w firmach i najczęściej praktykowane są następujące lokalizacje:

  1. Teren przyległy do hotelu
  2. Stadion
  3. Teren zielony
  4. Park
  5. Obszar firmy
  6. Plaża
  7. Gospodarstwo agroturystyczne, stadnina koni

BEZPIECZEŃSTWO IMPREZ DLA DZIECI:

Mieliśmy przyjemność organizować eventy dla dzieci w Poznaniu, Koninie, Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Kaliszu i wielu innych miejscach. Każde z tych miejsc, szczególnie w przypadku organizacji imprez plenerowych dla dzieci wymaga zastosowania bezpiecznych rozwiązań. 

Bezwzględnie należy przeprowadzić wizję lokalną miejsca imprezy i zwrócić uwagę na wszelkie zagrożenia: zbiorniki wodne, murki, ruch pojazdów, przewody, siatki, stopnie itd.

Występowanie określonego zagrożenia nie przekreśla z góry konkretnej lokalizacji, ale należy przygotować adekwatne do okoliczności środki zapobiegawcze: wygrodzenia, oznaczenia lub dodatkowe służby.

IMPREZY DLA DZIECI:

Gdy wiemy już gdzie zrealizujemy imprezę dla dzieci, należy się zastanowić jaką imprezę zaplanować i jakie atrakcje? Najpopularniejszymi formami imprez plenerowych są pikniki rekreacyjne oraz imprezy sportowe.

ATRAKCJE DLA DZIECI:

Wszelkiego rodzaju dmuchańce – zjeżdżalnie, zamki do skakania, place zabaw, kule wodne, to oczywiście „must have” każdej imprezy dla dzieci. Podobnie stałym elementem spotkań są konkursy sportowe dla dzieci i namioty animacyjne z kącikiem plastycznym i malowaniem buziek. Szukając jednak aktywności bardziej oryginalnych trafiamy na warsztaty z robotyki, warsztaty wyrabiania mydła dla dzieci, wizytę i aktywności z udziałem szczudlarzy z bajki Muminki – Włóczykij i Migotka oraz szczudlarzy z bajki Alicja w krainie Czarów z Panem Kapelusznikiem na czele. Uzupełnieniem bajkowych postaci są także chodzące maskotki: Kaczora Donalda, Myszki Miki i Mini, Tygryska i Kubusia Puchatka. Ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszą się WARSZTATY NAUKOWE oraz pokazy i warsztaty wyrabiania mega baniek mydlanych, przy których dzieci mają przeogromną frajdę!

Lista ATRAKCJI DLA DZIECI jest równie ogromna, zapraszamy do przejrzenia wszystkich propozycji na naszej stronie.