Impreza piracka w hotelu, pod namiotem, na statku lub pomoście, idealna do miejsc nad jeziorami i nad morzem.

Zaczynamy: Ahoj ku wielkiej przygodzie!

Piracka ferajna przygotowuje się do swojego rejsu pod dowództwem imprezowego kapitana. Na adeptów żeglarskiej sztuki czeka pokład pełen majtków przytupujących w rytm szant. Na szczycie masztu powiewa flaga z czachą i skrzyżowanymi piszczelami.

Rozbrzmiewa sygnał okrętowego dzwonu, majtkowie wciągają kotwicę, a XVIII-wieczne mity o pirackich podbojach bogatych ziem i napadach na ładownie galeonów stają się coraz bliższe towarzyszom pirackiej imprezy. 

AHOJ! KU WIELKIEJ PRZYGODZIE!

Goście zaokrętowani, zatem rozpoczyna się IMPREZA PIRACKA. Deski pokładu trzeszczą pod stopami wybijającymi rytmy w takt śpiewanych utworów. Srogi kapitan z opaską na oku, kolczykiem w uchu i chustką na głowie zaczyna od ostrej musztry: przysiad, podskok w prawo i zaraz w lewo. Zawrotne tempo jak przy wymachach szpadą spełnione.

Zanim świeżo zaokrętowani goście dokonają swego pierwszego abordażu, muszą złożyć piracką przysięgę, która chroni przed zemstą statku widma za bezprawne grasowanie po morzach i oceanach. Po takiej przysiędze czas na stawienie czoła iście pirackim zadaniom! Krwawa dolina, rzut obręczą na szable Sharpa, kości francuskiego korsarza,piracka strzelnica, śpiewanie szant, nauka tańca oraz turniej majtka pokładowego.

Piracka impreza tematyczna!

Zobacz także inne IMPREZY DLA DZIECI.

W celu uzyskania szczegółów skontaktuj się z nami: KONTAKT.